Reference

Ve svých návrzích používá interiérový designér pořadu „Bydlení je hra“ TOMÁŠ HAVRÁNEK

Radiátor (otopné těleso) byl pro mě jako interiérového návrháře vždy velký problém. Většinou nemohu ovlivnit ani jejich počet, velikost nebo umístění. Tak co s ním?? Zakrýt, schovat ale nelze. Nějak maskovat často vyzní trapně. Takže přiznat. Jenže o designu tradičních radiátorů nelze mluvit, pokud tedy nenavrhujeme interiér vysloveně v retro nebo industriálním stylu. Ani nový, byť barevný nátěr nepomůže. A čím více se blížíme minimalistickému nebo funkcionalistickému konceptu, tím více nám radiátor opticky překáží.

Jakmile jsem objevil designové radiátory Heatroll, bylo téměř po problému. Teď už se jen zabývám finálním vzhledem - barvou a odstínem. Design radiátorů Heatroll je totiž univerzální a nadčasový. Vhodný téměř do jakéhokoli stylového interiérů. Může být zcela nenápadný, může akcentovat svou nevšední barvou nebo může nečekaně dekorovat místnost.

Poprvé jsem jej použil do projektu obytného prostoru v rodinném domě, kde jsme již osazovali skleněné materiály v podobě dělící příčky, výplní skříňových dvířek a dalších detailech. Heatroll byl nejen v tomto případě východiskem k designu aplikovaného do nejmenšího detailu.

Samotný radiátor Heatroll a jeho široké možnosti barevné preference mi jako designérovi otevřeli nové možnosti v řešení interiérů.

Video zdeNovinky

INFO THERMA 2013 - 29.11.2012

Ve dnech 14.-17.ledna 2013 proběhne již 20.ročník výstavy INFO THERMA na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Navštivte nás v pavilonu NA2 stánek 255. Více informací najdete na stránkách www.infotherma.cz.

Internetové stránky - 23.10.2012

V nejbližší době bude provedena komletní inovace našich internetových stránek

Veletrh DŮM A BYT 2009 - 18.11.2009

Ve dnech 26.-29. listopadu se na Výstavišti Černá louka v Ostravě uskuteční oblíbená akce s výstižným názvem Dům a byt 2009. Navštivte naši expozici v pavilonu 1 - přízemí.

Archív


Barevnost

Heatroll nabízí nepřeberné množství barevných variant dle vzorníku RAL. Vzorník

Vyberte si